Dzisiaj jest: 18.6.2019, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Zastraszyli 12-latka. Zabrali mu pieniądze, głośnik przenośny i saszetkę. Policja poszukuje świadków zdarzenia

Dodano: 9 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Zastraszyli 12-latka. Zabrali mu pieniądze, głośnik przenośny i saszetkę. Policja poszukuje świadków zdarzenia
fot. Marek Wójcik

BRZOZÓW. Brzozowscy policjanci poszukują sprawców rozboju, do którego doszło w poniedziałek na ul. Schodowej w Brzozowie. Dwaj nastolatkowie używając przemocy zastraszyli 12-latka. Sprawcy zabrali mu pieniądze, głośnik bezprzewodowy i saszetkę. Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do której doszło wczoraj około godz. 15.30, na ul. Schodowej w Brzozowie. Dwaj młodzieńcy w wieku około 16, 17 lat, którzy siedzieli na murku przy schodkach zaczepili idącego 12-latka. Chwycili chłopca od tyłu za szyję, zaciągnęli obok niezamieszkałego budynku i rzucili na ziemię. Tam używając przemocy zabrali pokrzywdzonemu pieniądze, głośnik bezprzewodowy i saszetkę, którą 12-latek miał zapiętą przy pasie.


Każda osoba mogąca mieć wiedzę na temat tego zdarzenia proszona jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, przy ulicy Witosa 9, lub telefoniczny pod numerem 13 43 08 320 albo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie tel. 13 43 08 310 lub 510 997 303.
Źródło: KPP Brzozów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.