Dzisiaj jest: 18.6.2019, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

19-latek wjechał w ogródek restauracyjny w którym siedziała 4-osobowa rodzina

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
19-latek wjechał w ogródek restauracyjny w którym siedziała 4-osobowa rodzina

W niedzielę w Polańczyku na ul. Zdrojowej, policjanci pełniący służbę na Jeziorze Solińskim, interweniowali na miejscu zdarzenia, do jakiego doszło w jednej z miejscowych restauracji. Jak się okazało, w ogródek restauracyjny wjechał 19-letni kierowca fiata brawo. Mężczyzna został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło 26 sierpnia około godz. 16. Policjanci, zmierzający na policyjną przystań, zauważyli zniszczony ogródek restauracyjny i uszkodzony znak drogowy. Chwilę potem na miejsce przyjechała karetka pogotowia, by udzielić pomocy poszkodowanemu w zdarzeniu dziecku. Okazało się, że w ogródek wjechał kierowca fiata. W miejscu, w które uderzył samochód, siedziała czteroosobowa rodzina. Na szczęście dziecko nie doznało poważniejszych obrażeń.

Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Baligrodu kierującego fiatem brawo. Mężczyzna na widok policjantów próbował pozbyć się jakiegoś przedmiotu, przekazując go znajomemu. Ten zaś wyrzucił zawiniątko do kosza na śmieci. W zabezpieczonej przez policjantów paczce był susz roślinny. Funkcjonariusze ustalili świadków zdarzenia, zatrzymali również mężczyznę, który pomógł kierowcy fiata pozbyć się paczki. Od 19-latka pobrano krew do badań na zawartość alkoholu oraz innych środków odurzających.


W spawie lescy policjanci prowadzą dalsze czynności.
Źródło: KPP Lesko
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.