Dzisiaj jest: 18.6.2019, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Podinsp. Aleksander Szymaszek komendantem w Ustrzykach Dolnych [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Podinsp. Aleksander Szymaszek komendantem w Ustrzykach Dolnych [ZDJĘCIA]

Wczoraj Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Henryk Moskwa uroczyście wręczył podinsp. Aleksandrowi Szymaszkowi rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych. Na uroczystości wprowadzenia komendanta nie zabrakło zaproszonych gości, przedstawicieli samorządów lokalnych oraz współpracujących z Policją instytucji i służb.

W uroczystym apelu wzięli udział Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Henryk Moskwa, Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia podinsp. Magda Bator, Wicestarosta powiatu bieszczadzkiego Artur Woźny, Burmistrz Miasta Ustrzyki Dolne Bartosz Romowicz,Wójt Gminy Czarna Bogusław Kochanowicz, Wójt Gminy Lutowiska Krzysztof Mróz, Ks. Dziekan Roman Szczupak, Komendant Placówki Straży Granicznej w Krościenku płk SG Robert Mokrzycki, Komendant Placówki Straży Granicznej w Czarnej Górnej mjr SG Piotr Mielcarek, Zastępca Komendanta Placówki Straży Granicznej w Wojtkowej kpt. SG Grzegorz Malec, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Sanoku płk Dariusz Brzeżawski, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne Kazimierz Suchy, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Stuposiany Ewa Tkacz, policjanci i pracownicy cywilni ustrzyckiej komendy.

Podinsp. Aleksander Szymaszek odebrał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Henryka Moskwy rozkaz o mianowaniu, przywitał się ze sztandarem jednostki i złożył meldunek o objęciu stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych.


Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, gratulując objęcia stanowiska, wręczył komendantowi Szymaszkowi pamiątkowe wieczne pióro. Komendant Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych podziękował za okazane zaufanie, odebrał gratulacje i zapewnienia o współpracy od przedstawicieli samorządu i służb mundurowych, a także policjantów i pracowników. W imieniu ustrzyckich policjantów gratulacje złożyli I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych nadkom. Grzegorz Koczera, Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego asp. szt. Daniel Szeremeta oraz pracownik cywilny Pani Ewa Wawrzyniak.
Źródło: KPP Ustrzyki Dolne
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.