Dzisiaj jest: 24.4.2019, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Wakacje „GEST-u” – Wrocław 2018 [ZDJĘCIA]

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Wakacje „GEST-u” – Wrocław 2018 [ZDJĘCIA]

W dniach od 6 do 11 sierpnia, członkowie Zespołu Tańca Estradowego „GEST” brali udział w wyjeździe do Wrocławia. Były to już ósme wspólne wakacje. Program naszego wyjazdu był bardzo bogaty. Zwiedzaliśmy: Muzeum Narodowe, wrocławskie zoo, Panoramę Racławicką, fontanny przy Hali Stulecia, Centrum Nauki i Wiedzy o wodzie „HYDROPOLIS”, był przejazd kolejką linową POLINKA nad Odrą.

W poniemieckich bunkrach pod Placem Solnym, dzieci brały udział w pokazie iluzji oraz miały okazję obejrzeć kolekcję kostiumów i rekwizytów z planów filmowych takich filmów jak - Matrix, Gladiator, Harry Potter, Gwiezdne Wojny, X-men oraz wielu innych. Był oczywiście czas na zakupy w Centrum Handlowo Rozrywkowym – „Pasaż Grunwaldzki” oraz Galerii „Korona”. Tradycyjnie podczas naszych wyjazdów odbywały się konkursy z nagrodami – taneczny, miss biwaku, śpiewać każdy może. Dzieci same zasiadały w jury, przydzielały miejsca i nagrody. Ostatnim, ale bardzo ważnym punktem naszego wyjazdu był Park Rozrywki „LEGENDIA” w Chorzowie. Dzięki znakomitej pogodzie, która towarzyszyła nam przez cały okres naszego wyjazdu, dzieci znakomicie bawiły się na kolejce górskiej, karuzelach i innych, niekiedy ekstremalnych atrakcjach „LEGENDII”. Nasz nocleg na terenie Szkolnego Schroniska przy Lotniczych Zakładach Naukowych, był okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć na tle stojących tam samolotów. Były to niezapomniane chwile, które pozostaną w pamięci dzieci i opiekunów.

W wyjeździe brali udział – Gabriela Kręgielewska, Nikodem Kręgielewski, Jagoda Bosak, Marcelina Haduch, Julia Surmacz, Amelia Kędra, Milena Kędra, Martyna Korfanty, Patrycja Mazur, Julia Wojnicka, Julia Węgrzyn, Aleksandra Myćka, Gabriela Kostecka, Zofia Chudzikiewicz, Sandra Czupska, Wiktoria Owsiany, Izabella Owsiany, Julia Nowicka, Izabela Sabik, Liliana Tarasek, Amelia Tarasek, Gabriela Pajęcka, Nikola Gerlach, Emilia Władyka, Martyna Adamczak, Gabriela Miszczyszyn, Martyna Krok, Dominika Krok, Agnieszka Żółkiewicz, Julia Dąbrowska, Emilia Sobota, Kacper Sobota.


Składamy podziękowania:

Panu Adamowi Gerlach – naszemu sponsorowi, właścicielowi Firmy NIKO-GAB z Izdebek.

Pani Elżbiecie Łukacijewskiej – Posłowi do Parlamentu Europejskiego oraz Pani Iwonie Słocie dyrektor sanockiego biura poselskiego, która zapewniła część nagród dla dzieci biorących udział w wakacyjnych konkursach.

W imieniu wszystkich dzieci, ich rodziców oraz własnym bardzo dziękuję opiekunom za pomoc i zaangażowanie, poświęcenie swoich urlopów i prywatnego czasu. Były to Panie - Donata Bosak, Iwona Nowicka, Sabina Dytko-Gerlach, Anna Seńko.

Zarówno ja jak i wymienieni wyżej opiekunowie robiliśmy to całkowicie za darmo ponosząc takie same koszty jak dzieci.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.