Dzisiaj jest: 21.8.2019, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Haczów: Dwa razy włamali się do tego samego sklepu

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Haczów: Dwa razy włamali się do tego samego sklepu

Brzozowscy policjanci ustalili sprawców dwóch włamań do tego samego sklepu w Haczowie. Ich łupem padły papierosy i alkohol. Złodziejami okazali się młodzi ludzie w wieku od 13 do 16 lat. O ich losie zadecyduje teraz sąd rodzinny.

Do włamania doszło w minionym tygodniu, w nocy z niedzieli na poniedziałek, w jednym ze sklepów w Haczowie. Funkcjonariusze skierowani na miejsce ustalili, że sprawcy wyważyli kratę i weszli do sklepu przez okno. Włamywacze skradli około 140 paczek papierosów. Złodziejami okazali się dwaj mieszkańcy gminy Haczów, w wieku 14 i 16 lat.

Ponadto w toku wykonywania czynności, policjanci ustalili, że to było ich drugie włamanie do tego samego sklepu. Bowiem kilka dni wcześniej włamali się do niego, wspólnie z dwoma kolegami w wieku 13 i 15 lat. Skradli wówczas kilkanaście paczek papierosów oraz alkohol. Łupem podzieli się między sobą.


Funkcjonariusze przeszukali miejsca zamieszkania chłopców i ujawnili paczkę papierosów, której młodzi ludzie nie zdążyli się jeszcze pozbyć.
 
O tym jaką karę poniosą nastolatkowie zadecyduje sąd rodzinny.
Źródło: KPP Brzozów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.