Dzisiaj jest: 21.8.2019, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Kolejne grupy harcerzy rozpoczynają wypoczynek w Bieszczadach

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Kolejne grupy harcerzy rozpoczynają wypoczynek w Bieszczadach

Pomimo zmienności bieszczadzkiej pogody kolejni harcerze rozpoczęli swój wypoczynek. Dla służb najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego policjanci i strażacy wspólnie kontrolują obozy harcerskie. Organizatorzy rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków, do tej pory nie odnotowano nieprawidłowości.

Padający deszcz w Bieszczadach nie oszczędza harcerzy, ale pomimo aury, uśmiech nie znika z twarzy dzieci i młodzieży. Policjanci i strażacy w ramach współpracy wspólnie dbają o bezpieczeństwo harcerzy, dlatego stale prowadzone są wspólne kontrole obozów i spotkania z młodzieżą.

Służby sprawdzają między innymi drogi dojazdowe do bazy biwakowej oraz jak działa łączność. Ponadto takie kontrole są doskonałą okazją do spotkania z harcerzami i zuchami.


W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” poruszają temat prawidłowych zachowań na kąpieliskach, przekazywane są broszury informacyjne kampanii. Mundurowi rozmawiają również z dziećmi i młodzieżą, jak spędzają czas wolny.

Wspólne kontrole będą trwały do końca wakacji. 
Źródło: KPP Ustrzyki Dolne
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.