Dzisiaj jest: 15.2.2019, imieniny: Arnolda, Jowity, Georginy

Bal Pirata - Festyn Rodzinny [ZDJĘCIA]

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Bal Pirata - Festyn Rodzinny [ZDJĘCIA]

Dnia 20 czerwca 2018r. w Przedszkolu Samorządowym nr 2 im. M. Konopnickiej w Brzozowie, na terenie ogrodu po raz pierwszy odbył się BAL PIRATA, który prowadzony był przez „pirackiego wodzireja”, a na który przybyli m. in. piraci, marynarze oraz wszyscy ci, którzy chcieli pobawić się na pokładzie statku.

Pani Dyrektor Małgorzata Żółkiewicz po otwarciu balu, zaprosiła wszystkich przybyłych do wspólnej zabawy i poczęstunku, w formie darmowej kiełbaski z grilla. Jak zwykle bywa na takich imprezach – wokół przedszkola świętowały całe rodziny wraz ze swoimi pociechami.

Celem imprezy było dostarczenie uczestnikom balu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju, a także zachęcanie Rodziców do zabaw ze swoimi dziećmi.

Zainspirowane przez „pirackiego wodzireja” dzieci, przy dźwiękach skocznej muzyki ruszyły do różnych pląsów i tańców. Między pirackimi harcami i szalonymi tańcami na „pokładzie statku” uczestnicy balu chętnie „łapali” mydlane bańki. Czas spędzony na tarasie przedszkolnym dostarczył naszym dzieciom – piratom wiele morskich emocji i niezapomnianych wrażeń. Pogoda sprzyjała, a humory dopisywały.

Podczas balu miało także miejsce uroczyste pożegnanie starszaków, którzy od września rozpoczną naukę w szkole. Pani Dyrektor wraz z wychowawczyniami wręczyła im pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola, książki oraz „słoik słodyczy” i życzyła wszystkim samych sukcesów w kolejnych latach edukacji.

Po sześciolatkach swoje nagrody i podziękowania za całoroczną owocną współpracę z rąk pani dyrektor Małgorzaty Żółkiewicz otrzymała przewodnicząca Rady Rodziców – pani Katarzyna Ryba i księgowa – pani Dorota Byczek oraz pozostali członkowie – przedstawiciele poszczególnych grup. Z kolei członkowie Rady Rodziców w imieniu wszystkich zebranych oraz nieobecnych, na ręce pani dyrektor złożyli bukiet kwiatów, dziękując za całoroczną opiekę nad dziećmi i kierowanie całą placówką.


Następnie pani Anna Rzepka, prowadząca w tym roku kółko wokalne „Fruwające Anioły”, również wręczyła swoim podopiecznym dyplomy i drobne upominki, dziękując im za całoroczną pracę, a mali artyści po raz ostatni zaśpiewali jeszcze kilka utworów.

Impreza była udana, było wesoło, głośno, kolorowo i mamy nadzieję, że wszystkie uczestniczące w balu dzieci wróciły do domów pełne radosnych przeżyć. Podkreślić należy, iż takie spotkania są bardzo ważne, sprzyjają bowiem integracji społeczności przedszkolnej oraz środowiska lokalnego.

W miłej atmosferze czas bardzo szybko minął. Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólną zabawę.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.