Dzisiaj jest: 19.9.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Pijany 22-latek wjechał w barierę energochłonną

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!
Pijany 22-latek wjechał w barierę energochłonną

Policjanci ustalają przyczyny wypadku, do którego doszło wczoraj. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożną barierę. Mężczyznę był pijany i nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Z poważnym urazem nogi trafił do szpitala.

Informację o zdarzeniu w miejsciwości Srogów Dolny, policjanci otrzymali przedwczoraj po godz. 16. Z ustaleń funkajconariuszy wynika, że kierujący audi, 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadąc w kierunku Trepczy, w wyniku nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna uderzył w barierę enegrochłonną, a następnie w ogrodzenie prywatnej posesji.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierującego. Okazało się, że 22-latek ma w organizmie prawie promil alkoholu. Pondato nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ jakiś czas temu zostały mu zatrzymane za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.
22-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.


W sprawie jest prowadzone postępowanie, które ustali dokładne okoliczności zdarzenia.
Źródło: KPP Sanok
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.