Dzisiaj jest: 21.8.2019, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

„Brązowy Piotrek” dla GEST-u [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
„Brązowy Piotrek” dla GEST-u [ZDJĘCIA]

W niedzielę 10 czerwca, brzozowski Zespół Tańca Estradowego „GEST” brał udział w Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Piotrkowie Trybunalskim. Zespół potwierdził bardzo wysoki poziom artystyczny i kolejny raz stanął na ogólnopolskim podium.

„GEST” zdobył III miejsce oraz nagrodę finansową

Piotrkowska Panorama Taneczna przyniosła na zakończenie roku szkolnego dużo radości całemu zespołowi. Tego dnia „GEST” był w wyjątkowo dobrej formie i pomimo wyjazdu na festiwal już o 3 nad ranem dzieci zmobilizowane i skoncentrowane dały z siebie wszystko. Doceniona praca przez jurorów, publiczność i organizatorów cieszy i dodaje energii do kolejnych prób, wysiłku. Dzięki takim chwilom zapominamy o zmęczeniu i wszystkich innych uciążliwościach.

Nasz sukces na zakończenie roku szkolnego, dedykujemy naszemu sponsorowi Panu Adamowi Gerlachowi właścicielowi firmy NIKO-GAB z Izdebek, który już od dwóch lat pomaga nam finansowo. Również w tym roku przeznaczył dofinansowanie na naszą wakacyjną wycieczkę do Wrocławia.

Nagrodzony skład zespołu: Aleksandra Chudzikiewicz, Julia Dąbrowska, Jagoda Wojnarska, Emilia Władyka, Aleksandra Myćka, Gabriela Kręgielewska, Marcelina Haduch, Nikola Gerlach, Marcelina Szałajko, Zuzanna Szałajko, Gabriela Kostecka, Izabela Sabik, Julia Nowicka, Julia Grzegorzak, Julia Surmacz, Kamila Dąbrowska, Lena Duplaga, Emilia Sobota, Julia Kruczek, Magdalena Fabisiak, Jagoda Bosak.

Za opiekę nad dziećmi podczas wyjazdu bardzo dziękuję Paniom: Iwonie Nowickiej, Sabinie Dytko- Gerlach, Donacie Bosak, Annie Seńko, Izabeli Dupladze, Katarzynie Kruczek.


Koszty wyjazdu – akredytacja, wyżywienie, opłata za transport w całości zostały pokryte przez dzieci i opiekunów.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.