Dzisiaj jest: 21.8.2019, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

„GEST” – taniec i styl ! [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
„GEST” – taniec i styl ! [ZDJĘCIA]

W sobotę 2 czerwca, Zespół Tańca Estradowego „GEST” z Brzozowa, brał udział w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym „Rhythm & Style – First Step” w Rybniku woj. śląskie.

Zespół odniósł swoje kolejne ogólnopolskie sukcesy otrzymując kolejno:
 
GEST MINI – Wyróżnienie I Stopnia
za układ „Czy wy wiecie, że krasnale są na świecie?”

GEST KIDS – Wyróżnienie III Stopnia
za układ „Wiedźmy”

GEST – Wyróżnienie III Stopnia
za układ „Dracula książę ciemności”

Nagradzany skład zespołu: Karolina Sokalska, Martyna Korfanty, Patrycja Mazur, Urszula Stefaniak, Gabriela Miszczyszyn, Dominika Pytlak, Aleksandra Chudzikiewicz, Julia Dąbrowska, Aleksandra Adamska, Amelia Tarasek, Liliana Tarasek, Gabriela Kręgielewska, Martyna Adamczak, Julia Wojnicka, Jagoda Wojnarska, Emilia Władyka, Aleksandra Myćka, Marcelina Haduch, Wiktoria Bober, Nikola Gerlach, Milena Owsiana, Marcelina Szałajko, Oliwia Owsiana, Gabriela Kostecka, Izabela Sabik, Julia Nowicka, Julia Grzegorzak, Julia Surmacz, Kamila Dąbrowska, Emilia Sobota, Julia Kruczek, Magdalena Fabisiak, Jagoda Bosak.

Za opiekę nad dziećmi podczas wyjazdu dziękuję Paniom - Iwonie Nowickiej, Jolancie Owsiany, Justynie Szałajko oraz Panu Marcinowi Kruczek.


Koszty wyjazdu – akredytacje, wyżywienie i opłata za autokar w całości zostały pokryte przez dzieci i opiekunów biorących udział w Festiwalu.

Wyjazd do Rybnika był wyjątkowy nie tylko ze względu na rywalizację i odniesione sukcesy, ale również ze względu na zakończenie przygody z tańcem w Zespole „GEST” najstarszych dziewczynek – Martyny Korfanty, Patrycji Mazur, Urszuli Stefaniak, Gabrieli Miszczyszyn, Aleksandry Adamskiej. Były to lata pełne wspólnych wyjazdów na festiwale, wspólne wakacje ale głownie nasza przygoda z tańcem. Dla Urszuli Stefaniak ta przygoda trwała aż 10 lat a dla pozostałych dziewczynek 6 i 8. Można śmiało powiedzieć, że zespół był częścią ich życia. Czas spędzony podczas prób procentował na festiwalach i pokazach. Teraz nadszedł czas na przejęcie „pałeczki” przez ich młodsze koleżanki z zespołu, które udowodniły tym wyjazdem, że godnie będą reprezentowały „GEST” na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.