Dzisiaj jest: 21.8.2019, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

DynóVWka 2018 [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
DynóVWka 2018 [ZDJĘCIA]

DynóVWka to ogólnopolski zlot samochodowy chyba znany wszystkim miłośnikom grupy VAG. Miejscowi fani związani z DynóVWką od początków jej istnienia zapraszają na kolejną już edycję tej cyklicznej imprezy, która odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2018 roku na placu Błękitny San w Dynowie. Co roku własnie w Dynowie pasjonaci oraz posiadacze samochodów marek takich jak Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Porsche, Bentley oraz Bugatti także należące do grupy Volkswagen AG spotykają się na tym podkarpackim zlocie, który dzięki oddaniu osób zajmujących się organizacją i dopracowywaniem imprezy przez wszystkie lata jej istnienia, urósł już do miana ogólnopolskiego zlotu znajdując miejsce w najważniejszych kalendarzach wydarzeń motoryzacyjnych.

DynóVWka to nie tylko zlot samochodowy, ale również świetnie przygotowana impreza posiadająca też pełne zaplecze. Na placu jak co roku znajdą się między innymi prysznice, łazienki, catering, pole namiotowe, boisko do siatkówki, a także wiele innych atrakcji. Na miejscu zlotu możemy liczyć na świetną koordynację, dzięki czemu każdy z łatwością będzie mógł znaleźć miejsce dla siebie, a o bezpieczeństwo na imprezie zadba profesjonalna firma ochroniarska.

Tradycyjnie pierwszy dzień zlotu przypada na piątek, a jak co roku otwarcie bram zlotu będzie miało miejsce o godzinie 15, chcąc wjechać swoim samochodem wstęp mają wszyscy posiadający samochody z grupy VAG natomiast wejście na teren zlotu mają wszyscy zwiedzający. O godzinie 20 zostaną zamknięte bramy, a na placu pozostaną tylko osoby które wjeżdżały swoimi samochodami na teren zlotu. Integracja będzie trwała całą noc przy dźwiękach muzyki, którą zajmie się DJ. Sobota to jak zwykle dzień przeznaczony na konkursy i integracje. O godzinie 9 zostaną otwarte bramy zlotu i ponownie wstęp na jego teren będą mieli wszyscy zwiedzający. 

Konkursy związane z naszymi samochodami: 

- najniższy samochód 
- bitwa AIRRIDE 
- najgłośniejsze Car Audio 
- TOP10 wybierane przez organizatorów 
- TOP3 Publiczności 
- CAR Limbo 

Po całym dniu konkursów przyjdzie czas na ciąg dalszy integracji i tak jak w dniu poprzednim bramy zostaną zamknięte o godzinie 20. Niedziela to tradycyjnie dzień przeznaczony na odpoczynek, zwiedzanie, oglądanie tego czego jeszcze nie było się w stanie obejrzeć przez wcześniejsze dwa dni. Mamy nadzieję, że będzie to jeden z tych niezapomnianych zlotów samochodowych, który każdemu utkwi w pamięci, szybkie i piękne samochody oraz jeszcze piękniejsze hostessy, z którymi będzie można zrobić sobie zdjęcie, z pewnością co roku nadają DynóVWce niepowtarzalnego klimatu.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.