Dzisiaj jest: 24.1.2019, imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Jasienica Rosielna: We trzech pobili 27-latka

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Jasienica Rosielna: We trzech pobili 27-latka

Trzech mieszkańców gminy Jasienica Rosielna wkrótce odpowie przed sądem. Są oni podejrzani o pobicie 27-letniego mężczyzny. Jednym ze sprawców okazał się 16-latek.

We wtorek brzozowscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn do sprawy pobicia 27-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego. Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło 13 maja br. W godzinach nocnych, gdy 27-latek czekał na swojego kolegę, podjechało do niego ciemne audi, z którego wysiedli mężczyźni i bez żadnego powodu zaczęli go bić i kopać. Sprawcy odjechali z miejsca przestępstwa pozostawiając pobitego mężczyznę.

Okazali się nimi trzej mieszkańcy gminy Jasienica Rosielna w wieku 16, 20, 21 lat. Dwaj pełnoletni zostali zatrzymani i doprowadzeni do policyjnego aresztu.


Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie 20 i 21-latkowi zarzutu pobicia. Obydwaj przyznali się do jego popełnienia i złożyli wyjaśnienia. Podczas przesłuchania funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni są odpowiedzialni również za zniszczenie telefonu pokrzywdzonego 27-latka. Jak się okazało zrobili to umyślnie. Za pobicie kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat. Materiały w sprawie 16-latka zostaną wyłączone i przekazane do sądu rodzinnego
Źródło: KPP Brzozów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.