Dzisiaj jest: 25.5.2019, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Złoty „GEST” [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Złoty „GEST” [ZDJĘCIA]

Kolejnym historycznym sukcesem rangi ogólnopolskiej okazał się start Zespołu Tańca Estradowego „GEST” z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie na Ogólnopolskim Konkursie Tańca Nowoczesnego w Pawłowicach (woj. śląskie).

W piątek 27 kwietnia „GEST” zdobył I miejsce i tym samym potwierdził bardzo dobre przygotowanie techniczne, promując talenty artystyczne dzieci zrzeszonych w zespole. Wzruszeń i emocji związanych z tym sukcesem nie sposób opisać. Pomimo choroby dwóch tancerek Aleksandry Chudzikiewicz i Gabrieli Kręgielewskiej, które nie mogły z nami być,  ich koleżanki z zespołu wzięły  na siebie ciężar zastępstw i odpowiedzialność za występ.

Nagrodzony I miejscem skład zespołu: Marcelina Szałajko, Marcelina Haduch, Aleksandra Myćka, Magdalena Fabisiak, Zuzanna Szałajko, Julia Dąbrowska, Julia Węgrzyn, Jagoda Wojnarska, Wiktoria Bober.

Za nasz kolejny wyjazd i pomoc w opiece nad dziećmi, wykonanie fryzur i makijażu bardzo dziękuję Pani Dorocie Fabisiak.

W Imieniu dzieci i własnym dziękujemy Panu Staroście Zygmuntowi Błażowi za wsparcie finansowe naszego startu w festiwalu i dofinansowanie kosztów transportu.


Dziękujemy również pracownikom Starostwa: Naczelnik Wydziału Oświaty, Rozwoju Regionalnego i Promocji Powiatu Pani Magdalenie Pilawskiej i Prezesowi Powiatowego SZS w Brzozowie – Panu Markowi Szerszeniowi. Państwa wsparcie i zrozumienie naszych działań artystycznych promuje nasz powiat i region na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Koszty akredytacji, wyżywienia oraz pozostałe koszty za transport pokryły dzieci i opiekunowie.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.