Dzisiaj jest: 24.1.2019, imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

DynóVWka 2018 r.

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
DynóVWka 2018 r.

W dniach 15-17 czerwca 2018 roku na placu Błękitny San w Dynowie odbędzie się kolejna już 8 edycja zlotu samochodowego grupy VAG DynóVWka. DynóVWka to ogólnopolski zlot samochodowy chyba znany wszystkim miłośnikom grupy VAG. Co roku, właśnie w Dynowie pasjonaci oraz posiadacze samochodów marek takich jak Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Porsche, Bentley oraz Bugatti także należące do grupy Volkswagen AG spotykają się na tym podkarpackim zlocie samochodowym.

DynóVWka to nie tylko zlot samochodowy, ale również świetnie przygotowana impreza posiadająca też pełne zaplecze. Na placu jak co roku znajdą się między innymi prysznice, łazienki, catering, pole namiotowe, boisko do siatkówki, a także wiele innych atrakcji. Na miejscu zlotu możemy liczyć na świetną koordynację, dzięki czemu każdy z łatwością będzie mógł znaleźć miejsce dla siebie, a o bezpieczeństwo na imprezie zadba profesjonalna firma ochroniarska.


Mamy nadzieję, że będzie to jeden z tych niezapomnianych zlotów samochodowych, który każdemu utkwi w pamięci, szybkie i piękne samochody oraz jeszcze piękniejsze hostessy, z którymi będzie można zrobić sobie zdjęcie, z pewnością co roku nadają DynóVWce niepowtarzalnego klimatu.

Serdecznie zapraszamy
Komentarze
  • Vag
    Z czym bo nie rozumiem? Jest jasno napisane że bugatti i bentley należą do grupy VAG.. Nie ze koniecznie się pojawia..
    Audi / 2018-05-29 14:44 22 [+] 53 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.