Dzisiaj jest: 20.9.2018, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

W Młocinie zderzyło się pięć samochodów. Dwie osoby są ranne

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!
W Młocinie zderzyło się pięć samochodów. Dwie osoby są ranne

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenie drogowego w Miłocinie. Na wysokości skrętu w kierunku Bratkowic zderzyło się 5 samochodów. Dwie osoby ranne zostały przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 10 w Miłocinie na wysokości skrzyżowania z drogą w kierunku Bratkowic. Jak wstępnie ustalili policjanci, 33-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący bmw, jadąc od strony Bratkowic, skręcajac w lewo w kierunku Głogowa Małopolskiego, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z fiatem scudo, którym kierował 42-letni mieszkaniec gminy Trzebownisko. Pchnięty fiat uderzył w hyundaia - samochód nauki jazdy, którym kierował kursant, 18-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Uderzony hyundai został zepchnięty na stojącą za nim hondę, kierowaną przez 38-letnią mieszkankę Rzeszowa. Hyundai uderzył także w jadącego w kierunku Głogowa Małopolskiego renault trafica. Renaultem kierował 28-letni mieszkaniec gminy Czudec.


W zdarzeniu ranni zostali instruktor nauki jazdy 69-letni mieszkaniec Strzyżowa oraz 24-letnia pasażerka hyundaia. Karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.
Źródło: KMP Rzeszów
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.