Dzisiaj jest: 24.1.2019, imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Już 13 marca widzimy się w Rzeszowie na kolejnej edycji Absolvent Talent Days – największych targów pracy i praktyk w Polsce!

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Już 13 marca widzimy się w Rzeszowie na kolejnej edycji Absolvent Talent Days –  największych targów pracy i praktyk w Polsce!

Absolvent Talent Days już od 4 lat jak magnes przyciąga setki tysięcy studentów i absolwentów wyższych uczelni. Dlaczego musisz tam być? Absolvent Talent Days to nowoczesne i szybkie podejście do rekrutacji, zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiające rekrutację „tu i teraz”, power speeche znanych osób oraz warsztaty i spotkania z liderami opinii. Nasze podejście do rekrutacji doceniają też sami pracodawcy - dzięki Absolvent Talent Days szybciej niż dotychczas znajdą Cię w tłumie. Ogłaszamy koniec ze żmudnym, nudnym i trudnym szukaniem pracy.

Tegorocznej wiosennej edycji Absolvent Talent Days przyświeca idea "Rób to, co kochasz”. Znajdź pracę, która poza satysfakcją i zarobkiem da Ci dużo radości i fun-u.

Zmieniają się ludzie, zmienia się rynek pracy, zmienia się rekrutacja i my to rozumiemy. Dlatego Absolvent Talent Days ponownie odwiedzą 8 największych miast Polski. Już 13 marca będziemy w Rzeszowie! Czekać tam będzie na Was Włodek Markowicz - jeden z najbardziej znanych polskich youtuberów, współtwórca popularnego vloga Lekko Stronniczy razem z Maciejem Stęgą#WebskiHR, networkerem wspierającym startupy i software house'y w działaniach z obszaru HRu oraz Employer Brandingu.

Ostatnia rzeszowska edycja zgromadziła ponad 4150 !!! osób, w tym 50 pracodawców z ponad 750 ofertami pracy, praktyk i staży w różnych branżach. Już 13 marca będziecie mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, porozmawiać z przedstawicielami interesujących Was firm, zaplanować swoją karierę, a co najważniejsze już w czasie targów znaleźć pracę lub praktyki swoich marzeń.

Dodatkowo będziecie mogli skorzystać z wydzielonej specjalnie dla Was strefy szkoleniowej, czekać tam na Was będą konsultacje z doskonalenia CV z Adecco i Spring Professional. Deloitte zapewniło przestrzeń, w której będziecie mogli wykonać profesjonale zdjęcie do idealnego CV, a jak już komplet dokumentów będziecie trzymać w ręku, to koniecznie wysłuchajcie warsztatów „Zostań Mistrzem Rozmowy Rekrutacyjnej”, które sprawią, że żadne pytanie przyszłego pracodawcy nie będzie dla Was zaskoczeniem.

Teraz już wszystko w Waszych rękach - porozmawiajcie z pracodawcą i aplikujcie za pomocą elektronicznej opaski - rozwiązanie e-cv, w szybki i łatwy sposób sprawi, że wasze CV wpadną wprost do odpowiedniej skrzynki pracodawcy. Jest to rozwiązanie, które Grupa Absolvent jako pierwsza wprowadziła w 2016 roku. E-cv pozwala na niemal bezpośredni przepływ aplikacji bezpośrednio do Pracodawcy. Tym samym zakończyliśmy erę papierowych życiorysów i długich procesów rekrutacji. Rozmowa z Pracodawcą odbywa się tu i teraz. Targi można więc opuścić z pracą lub praktykami w kieszeni. – mówi Michał Rosołowski, członek zarządu Grupy Absolvent.​


Grupa Absolvent została założona w 2011 roku przez dwójkę studentów Katarzynę Godlewską i Dominika Wieganda. W jej skład wchodzą takie marki jak Absolvent.pl, Absolvent Talent Days, Absolvent Consulting, Code Europe oraz najmłodszy projekt Grupy Absolvent Kiwi Jobs. Grupa Absolvent łączy młodych kandydatów do pracy z pracodawcami - profesjonalnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i z uwzględnieniem prawdziwych potrzeb i motywacji obu grup. Za zadanie stawia sobie inspirowanie, zmienianie i definiowanie rynku pracy dedykowanego młodym pracownikom, a także pokazywanie im różnych możliwości i dróg rozwoju. Więcej informacji na: www.absolvent.pl 

Partner technologiczny: Deloitte
Partnerzy merytoryczni: Adecco, EY, Nestle, Uniwersytet Rzeszowski
Partner naukowy: Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie
Partner instytucjonalny: Niezależne Zrzeszenie Studentów
Patroni medialni: DlaStudenta.pl, Eurostudent, Gazeta Codzienna Nowiny, Gospodarka Podkarpacka, Hintigo, Nowiny24.pl, Polskie Radio Rzeszów, Radio VIA, Studentnews.pl, Studia.net, mlodzi.rzeszow.pl, outsourcingportal.eu
Źródło: Materiały nadesłane
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.