Dzisiaj jest: 16.12.2018, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Policja poszukuje zaginionego Waldemara Szeli

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Policja poszukuje zaginionego Waldemara Szeli

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, od 8 grudnia 2017 roku, poszukują zaginionego 54-letniego Waldemara Szeli, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Zaginiony od kilku lat przebywa na terenie Wielkiej Brytanii. Po raz ostatni mieszkał w Londynie, utrzymując kontakt telefoniczny z rodziną w Rzeszowie. Od 25 stycznia 2016 r. nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną, a jego telefon jest nieaktywny.

Rysopis:

Wzrost około 175 cm, waga około 70 kg, średnia budowa ciała, oczy brązowe, włosy ciemne krótkie, twarz owalna, nos średni, uszy średnie.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 3224 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3310 lub 997.


Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.