Dzisiaj jest: 24.1.2019, imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Stacja Statoil w Rzeszowie zmienia nazwę na Circle K

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Stacja Statoil w Rzeszowie zmienia nazwę na Circle K

9 lutego rozpoczyna się rebranding stacji Statoil na Circle K w Rzeszowie.Wydarzenie tojestczęścią ogólnopolskiego procesu zmiany marki, który docelowo obejmie sieć stacji na terenie całego kraju. W ten sposób rzeszowska stacjastanie się częścią międzynarodowej sieci Circle K obecnej w ponad 20 krajach na całym świecie. Wielkiemu otwarciu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje.

Zmiana nazwy to bardzo ważny moment w historii naszej firmy, który chcemy świętować wspólnie z naszymi klientami. Polska dołącza właśnie do grona ponad 20krajów w Europie i na całym świecie, w których marka Circle K funkcjonuje z dużym powodzeniem już od wielu lat. Możemy zapewnić, że pod nową marką oferta produktowa naszych stacji zachowa swoją dotychczasową jakość, do której polscy kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić mówi Rafał Droździak, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.
 
W Europie marka Circle K widnieje już na stacjach paliw w Skandynawii (Norwegia, Szwecja i Dania) oraz w państwach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia).Zmiana logotypu na stacjach w Polsce nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami, czy dostawcami firmy, a na stacjach będzie nadal pracował ten sam zespół pracowników.
 
Właściciel Circle K Polska, czyli Grupa AlimentationCouche-Tard, jest jedną z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego. Po zakupie Statoil Fuel& Retail w 2012 r. Grupa otrzymała prawo używania nazwy Statoil jedynie przez określony czas. Niedługo później, w 2015 r., Couche-Tardpodjęła decyzję, że Circle K, jako największa i najmocniejsza marka w portfelu Grupy, stanie się globalną marką detaliczną sieci obecnej w ponad 20 krajach.

 
Zmiana nazwy bez wpływu na dotychczasową ofertę produktową
 
Zmiana marki nie będzie miała żadnego wpływu na ofertę produktową sieci. Na stacjach Circle K nadal będą oferowane tej samej wysokiej jakości paliwa miles®i milesPLUS®oraz najwyższej jakości kawy pod marką Simply Great Coffee, a także hot dogi pod marką Prawdziwe hot dogi prosto z grilla. Bez zmian pozostaną także zasady funkcjonowania programu lojalnościowego Statoil Extra, który obecnie nosi nazwę Circle K Extra Club.
 
Przewidziane rabaty podczas wielkiego otwarcia na stacjiCircle K przyAl. Rejtana 18:
 
  • Rabat 15 gr/l na paliwa milesPLUS® z kartą programu EXTRA
  • Rabat 10 gr/l na paliwa miles® i SupraGas z kartą programu EXTRA
  • Rabat 50 % na dowolną kawę, hot dogi, usługę myjni automatycznej (myjnia dotyczy stacji własnych)
  • Rabat 50% na letni płyn do spryskiwaczy (oferta sezonowa)
 
***
 
O firmie:
 
Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel& Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć 352 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Kanadyjska firma AlimentationCouche-Tard Inc.(Couche-Tard) jest jedną z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience. Prowadzi działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska firma posiada na świecie około 14 000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 120 000 pracowników. Akcje AlimentationCouche–Tard notowane są na giełdzie w Toronto (TSE). Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://corpo.couche-tard.com/en/
Źródło: Materiały nadesłane
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.