Dzisiaj jest: 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Świąteczny prezent dla SP w Turzym Polu! [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Świąteczny prezent dla SP w Turzym Polu! [ZDJĘCIA]

Świąteczną niespodziankę w poniedziałek 18 grudnia otrzymały dzieci ze Szkoły Podstawowej im. prof. Waleriana Pańki w Turzym Polu. Tancerki z Zespołu Tańca Nowoczesnego „GAG” otrzymały koszulki od Firmy CELL-FAST.

Taniec dla naszych dzieci to nie tylko ciekawa forma spędzania wolnego czasu i udział w zajęciach pozalekcyjnych, ale przede wszystkim nabieranie pewności siebie i odwagi tak ważnej w dorosłym życiu. Zespół „GAG” przygotowuje się do występów na uroczystościach szkolnych, udziału w festiwalach tanecznych, Prezentacjach Tanecznych im. prof. W. Pańki. W próbach bardzo często towarzyszy nam Pani dyrektor Zuzanna Konieczna, która nie tylko przygląda się z uwagą metodyce pracy, postępami dzieci, ale również dopinguje je do dalszego rozwoju. Dyscyplina pracy i systematyczność to podstawowy warunek osiągnięcia celu, który sobie stawiamy. Dzięki prezentowi od Firmy CELL-FAST mamy poczucie wsparcia i dowód uznania dla naszej pracy.


Składamy podziękowania Panu Łukaszowi Stachowskiemu – Kierownikowi ds. sprzedaży w Firmie CELL-FAST, za ufundowanie koszulek z logo zespołu tanecznego „GAG”

Koszulki w imieniu Pana Łukasza, który ze względu na obowiązki służbowe nie mógł być osobiście w naszej szkole, przekazała Pani dyrektor Zuzanna Konieczna.
 
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.