Dzisiaj jest: 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Kierowca tira został przygnieciony przez naczepę. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Kierowca tira został przygnieciony przez naczepę. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci

W niedzielę policjanci interweniowali na miejscu zdarzenia w rejonie skrzyżowania ul. Przemysłowej z nowym odcinkiem S-19. Okazało się, że kierowca podczas naprawy ciężarowego iveco został przygnieciony przez naczepę pojazdu. W wyniku doznanych obrażeń obywatel Chorwacji poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 14 na nowym odcinku drogi S-19. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem ciężarowym iveco z naczepą, podczas próby naprawienia uszkodzonego samochodu, został przygnieciony przez naczepę.

Strażacy, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, wyciągnęli uwięzionego pod naczepą kierowcę. Lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny. Zmarłym okazał się 35-letni obywatel Chorwacji.


Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora z prokuratury Rejonowej dla Miasta Rzeszów wykonali oględziny. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.