Dzisiaj jest: 15.2.2019, imieniny: Arnolda, Jowity, Georginy

Skradziony telefon ukrył za pralką

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Skradziony telefon ukrył za pralką
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Policjanci ustalili, po obejrzeniu monitoringu, kto ukradł telefon komórkowy. Następnie pojechali do miejsca zamieszkania złodzieja i odzyskali skradzione urządzenie. Okazało się, że było ukryte za pralką.

Wczoraj po godz. 10, ktoś wszedł za ladę baru mieszczącego się przy ul. Jagiellońskiej w Sanoku i zabrał telefon komórkowy leżący na dolnym blacie lady. Pokrzywdzona opisała policjantom podejrzewanego o kradzież, a wartość telefonu oszacowała na kwotę 1500 zł.

Policjanci ustalili, że  monitoring obejmuje miejsce kradzieży. Oglądając zapis zauważyli idącego pośpiesznie mężczyznę, znanego im z wcześniejszych interwencji. Opis sprawcy przekazany przez pokrzywdzoną odpowiadał temu zarejestrowanemu przez kamery.

Policjanci pojechali do domu mężczyzny, którego podejrzewali o kradzież telefonu. Mieszkanie otworzył im 32-latek, który w trakcie rozmowy z funkcjonariuszami przyznał się do kardzieży. Następnie oddał policjantom telefon, który ukrył za pralką.


Telefon wrócił do właścicielki. 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego będzie odpowiadłl za kradzież.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.