Dzisiaj jest: 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

„Listopadowy weekend 2017” - było bezpiecznie

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
„Listopadowy weekend 2017” - było bezpiecznie

Zakończyły się ogólnopolskie policyjne działania „Listopadowy weekend 2017”. Na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego było bezpiecznie. Policjanci odnotowali 2 wypadki, w których 2 osoby zostały ranne.

Działania „Listopadowy weekend 2017” rozpoczęły się w piątek i trwały do niedzieli. Celem prowadzonych działań było  zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu, zarówno pieszym, jak i zmotoryzowanym oraz zapewnienie płynności ruchu. Policjanci zwracali szczególna uwagę między innymi na przekraczanie dozwolonej prędkości oraz trzeźwość kierujących. 

W trwających przez trzy dni działaniach uczestniczyło 180 policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie i podległych komisariatów. W ocenie policjantów weekend na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego upłyną spokojnie.


Od piątki do niedzieli doszło do 2 wypadków drogowych, w których rannych zostały 2 osoby. Policjanci interweniowali również na miejscu 23 kolizji. Funkcjonariusze ujawnili jednego pijanego kierującego i 1 nietrzeźwego rowerzystę. Na uczestników ruchu policjanci nałożyli 298 mandatów, sporządzili 5 wniosków o ukarania do sadu oraz zastosowali 30 pouczeń. 
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.