Dzisiaj jest: 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

W sobotę Bieg Niepodległości - wystąpią utrudnienia

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
W sobotę Bieg Niepodległości - wystąpią utrudnienia

W sobotę w Rzeszowie odbędzie się V Bieg Niepodległości – Rzeszowska Dycha. Trasa została wytyczona ulicami miasta. Część z nich zostanie zamknięta, co może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.

Bieg Niepodległości rozpocznie się o godz. 12. 10-kilometrowa trasa wytyczona została ulicami miasta. W związku z tym niektóre z ulic zostaną częściowo lub całkowicie zamknięte dla ruchu. Zakończenie zawodów organizatorzy przewidują na godz. 14:30.

Start biegu usytuowany został na ul. Rejtana na wysokości Centrum Handlowego „Plaza”. Dalej trasa przebiegać będzie następująco: ul. Rejtana (prawą jezdnią), ul. Kopisto (prawą jezdnią), Most Zamkowy (obie jezdnie) ul. W. Kilara (w kierunku Szopena) ul. F. Szopena, Targową, Al. Piłsudskiego, ul. Cieplińskiego, ul. Lisa Kuli (prawą jezdnią). Nastepnie ul. Zamkową, Zygmuntowską, Moniuszki, Sokoła, Sobieskiego, Gałęzowskiego, Mickiewicza, Rynek, ul. Kościuszki, 3-go Maja, Lubomirskich, Kilara, Trasa Zamkowa, ul. Kopisto, Rejtana (tą samą stroną jezdni) do mety przy Centrum Handlowym „Plaza”.

Odcinki ulic oraz ulice zaznaczone pogrubieniem będą całkowicie wyłączone z ruchu. Pozostałymi ulicami bieg będzie odbywał się chodnikiem lub jednym wyznaczonym pasem ruchu, odddzielonym barierkami i taśmami zabezpieczającymi.


Pierwsze utrudnienia w ruchu mogą pojawić się od godz. 6, kiedy zamkniety zostanie odcinek Al. Rejtana od skrzyżowania z Al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Popiełuszki. Od godz. 7 rozpoczną się prace związane z rozstawianiem elementów zabezpieczających na trasie biegu.

Od godz. 11 do godz. 15.30 zamknięte dla ruchu zostaną pozostałe ulice i odcinki ulic.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.