Dzisiaj jest: 19.9.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Zagórz: Samochód wjechał do rowu, trzy osoby ranne

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Zagórz: Samochód wjechał do rowu, trzy osoby ranne

Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną wypadku drogowego w Zagórzu. Kierujący stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. Ranne zostały trzy osoby.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godz. 20, w Zagórzu na ul. Bieszczadzkiej. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem, 25-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, wjeżdżając w zakręt, zauważył na poboczu sarnę. 25-latek zaczął gwałtownie hamować, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Do wypadku przyczyniła się również nadmierna prędkość. Obrażeń doznali kierujący oraz dwóch pasażerów. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.


Policja po raz kolejny przypomina, że na mokrej nawierzchni droga hamowania znacznie się wydłuża. Zawsze należy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze i zachować szczególną ostrożność. Pamiętajmy również, że niektóre miejsca są oznaczone znakami ostrzegającymi przed zwierzyną leśną. W tych rejonach kierujący musi zwiększyć czujność.
Źródło: KPP Sanok
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.