Dzisiaj jest: 17.7.2018, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Repertuar kina "Sokół" na wrzesień. Zobacz zwiastuny! [FILM]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Repertuar kina "Sokół" na wrzesień. Zobacz zwiastuny! [FILM]

Po wakacyjnej przerwie brzozowskie kino "Sokół" wznowiło swoją działalność. Od dziś, można zobaczyć "Moje wakacje z Rudym", "Fatima - Ostatnia Tajemnica" czy "Annabelle: Narodziny Zła". Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem na ten miesiąc.

 
MOJE WAKACJE Z RUDYM
(2D dubbing pl)

8,9,10,11,12 WRZEŚNIA  godz. 16:00 
Familijny,  prod. Australia,  reż. Kriv Stenders, Czas: 90 min 
16/14 zł 2D

Pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść o wielkiej przyjaźni między jedenastoletnim chłopcem, a niezwykłym czerwonym psem osadzona w niepowtarzalnych plenerach krainy kangurów – Australii. Entuzjastycznie przyjęte przez publiczność „Moje wakacje z Rudym” mają na koncie nominacje do Nagród Australijskiego Stowarzyszenia Krytyków. Znalazły również uznanie dziecięcego jury Generation Kplus na festiwalu Berlinale 2017. Nakręcony w malowniczych plenerach Antypodów film nie pozostawi nikogo obojętnym i z pewnością znajdzie uznanie miłośników psów i nie tylko. Humor, wzruszenia i wielkie emocje dla całej rodziny gwarantowane!

Kiedy jedenastoletni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Rudy – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem oraz przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Rudego, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj!
 

FATIMA OSTATNIA TAJEMNICA 
(2D)

8,9,10,11,12 WRZEŚNIA  godz. 18:00  
Fabularyzowany dok.,  prod. Hiszp,  reż. Andrés Garrigó, Czas: 80 min 
16/14 zł 2D

Fatima - Ostatnia tajemnica 

Czy objawienia fatimskie skrywają klucz do naszej przyszłości?

Monica, poszukująca pracy montażystka, dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, aby w końcu na zawsze odmienić jej życie.

Czy objawienia fatimskie naznaczyły historię świata? Dziwne „zbiegi okoliczności” wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat!

Intrygujący obraz hiszpańskich twórców na styku fabuły i dokumentu. Ujawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów. Dodatkową niespodzianką dla polskich odbiorców będzie odkrycie, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju.
 

ANNABELLE: NARODZINY ZŁA 
(2D napisy pl)

8,9,10,11,12 WRZEŚNIA  godz. 20:00  
Horror,  prod. USA,  reż. David F. Sandberg, Czas: 110 min 
16/14 zł 2D

HORROR. Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza — Annabelle.

Akcja filmu rozpoczyna się w połowie lat 40. XX wieku, a większa jej część rozgrywa się tylko nieco ponad dziesięć lat później — w połowie i na koniec lat 50. XX wieku, co nie zaburza chronologii przedstawionej w Obecności i w Annabelle. Skoro Annabelle została stworzona z miłości — miłości ojca do córki, Dauberman u podstaw jej złowieszczej natury położył najgorszą tragedię — utratę dziecka, i czyny, do jakich posunęli się jej rodzice, aby ukoić swój ból.

„Mullinsowie to rodzina, która doświadczyła straszliwej tragedii i nie poradziła z nią sobie w odpowiedni sposób. Zamiast tego wpuścili do swojego życia zło, a teraz, aby odpokutować za to, co się wydarzyło, podejmują kolejną złą decyzję” — wyjaśnia Sandberg.

Po 12 latach chcą przerwać swoją samotność, zapraszając pod swój dach sześć młodych osieroconych dziewcząt, które niedawno straciły swoje jedyne schronienie i opiekującą się nimi zakonnicę. „To zły pomysł, bo Annabelle też tam przecież jest” — dodaje Sandberg.
 

GANG WIEWIÓRA 2
(2D dubbing pl)

15,16,17,18,19 WRZEŚNIA  godz. 16:00  
Animacja,  prod. USA,  reż. Cal Brunker, Czas: 85 min 
16/14 zł 2D

Chrupać to my, a nie nas!

Film współtwórcy takich animowanych hitów jak „MINIONKI”, „JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC”, „EPOKA LODOWCOWA 4”.  

Sprytny Wiewiór i jego wesoła ferajna powracają, by ocalić park przed podstępnym planem chciwego biznesmena.  

W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!
 

SPIDER-MAN Homecoming 
(2D dubbing pl)

15,16,17,18,19 WRZEŚNIA  godz. 18:00  
Akcja , SCI-FI,  prod. USA,  reż. Jon Watts, Czas: 135 min 
16/14 zł 2D

Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), po znakomitym debiucie w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, poszukuje swojego nowego ego superbohatera.

Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Film „Spider-Man: Homecoming” jest dziełem kultowej wytwórni Marvel Studios, odpowiedzialnej m.in. za przebojowe serie „X-Man”, „Iron Man” i „Daredevil”.

W postać Spider-Mana wciela się Tom Holland, najmłodszy w historii aktor, który dostąpił zaszczytu zagrania tego kultowego superbohatera. W filmie zobaczymy także Roberta Downeya Jr., Michaela Keatona, amerykańską piosenkarkę i aktorkę Zendayę oraz Marisę Tomei i Donalda Glovera.
 

MROCZNA WIEŻA 
(2D napisy pl)

15,16,17,18,19 WRZEŚNIA  godz. 20:45  
Horror, Fantasy  prod. USA,  reż. Nikolaj Arcel, Czas: 95 min 
16/14 zł 2D

Istnieją światy inne niż nasz.

„Mroczna wieża” Stephena Kinga, ambitna i oszałamiająca historia jednego z najbardziej uznanych twórców literatury, na wielkim ekranie.

Ostatni Rycerz, Roland Deschain (Idris Elba), uwięziony w niekończącej się walce z Walterem O’Dimem, znanym także jako Człowiek w czerni (Matthew McConaughey), ze wszystkich sił stara się powstrzymać go przed zburzeniem Mrocznej Wieży, która spaja światy. W imię przetrwania światów, w ostatecznej walce zderzą się ze sobą dobro i zło. Tylko Roland może ocalić Wieżę przed Człowiekiem w czerni.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.