Dzisiaj jest: 17.7.2018, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Na zakończenie sezonu „Lato w regionach” z III Podkarpackich Pokazów Lotniczych i gminy Zarszyn [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Na zakończenie sezonu „Lato w regionach” z III Podkarpackich Pokazów Lotniczych i  gminy Zarszyn [ZDJĘCIA]

Ostatnie w tym roku odcinki programu „Lato w regionach” z Podkarpacia już w najbliższy weekend. Na zakończenie sezonu Telewizja Rzeszów nada relacje z dwóch plenerowych imprez odbywających się 2 i 3 września. W sobotę TVP3 Rzeszów odwiedzi krośnieńskie lotnisko, na którym odbywać się będą III Podkarpackie Pokazy Lotnicze. W niedzielę plenerowe studio stanie w parku podworskim w Posadzie Zarszyńskiej – miejscu imprezy „Polsko-Słowackie Spotkanie z Przyrodą i Kulturą”.

Telewizja Rzeszów w ramach turystycznego cyklu „Lato w regionach” nada relacje z kolejnego ważnego wydarzenia w imprezowym kalendarzu Podkarpacia. Główną ideą Podkarpackich Pokazów Lotniczych jest integrowanie mieszkańców i pielęgnowanie wiedzy o wspaniałych i wciąż kontynuowanych tradycjach lotniczych województwa. Trzecia edycja imprezy odbędzie sie 2 września na lotnisku w Krośnie skąd patrząc w niebo będzie można podziwiać występy grup akrobacyjnych. W regionalnej TVP3 Rzeszów i ogólnopolskiej TVP3 zrelacjonowane zostaną atrakcje imprezy, a takich nie zabraknie zarówno na ziemi, jak i w przestworzach. Gospodarze plenerowego studia do rozmowy zaproszą uczestników i organizatorów wydarzenia, którzy opowiedzą o swojej pasji i przyszłości podkarpackiego lotnictwa.

Swoją tegoroczną podróż po Podkarpaciu ekipa „Lata w regionach” zakończy w gminie Zarszyn, skąd przekonywać będzie, że nie tylko większe miasta i popularne kurorty turystyczne są atrakcyjnymi miejscami na wypoczynek. W niedzielę 3 września wozy transmisyjne Telewizji Rzeszów staną w Posadzie Zarszyńskiej, gdzie odbywać się będzie impreza „Polsko-Słowackie Spotkanie z Przyrodą i Kulturą”. Tam na mieszkańców i widzów TVP3 czekać będą występy polskich i słowackich zespołów, pokazy obrzędów ludowych i degustacje regionalnych potraw. Wizyta w Zarszynie to także okazja do zaprezentowania dziedzictwa kulturowego i osobliwości przyrodniczych tej gminy. Ekipa „Lata w regionach” odwiedzi m.in. zabytkowy kościół w Jaćmierzu, dwór w Nowosielcach i okoliczne parki.


Relacje z III Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Krośnie w sobotę 2 września w TVP3 i TVP3 Rzeszów o godz. 14.20, 14.35, 17.00, 17.20, 18.00 i 19.00.

Odcinki z Zarszyna w niedzielę 3 września o godz. 15.15, 16.00. 17.20, 18.00, 19.00 i 20.30.

Podczas tegorocznych wakacji ekipa Telewizji Rzeszów z programem „Lato w regionach” odwiedziła w sumie 18 miejscowości i nadała relacje z 14 plenerowych imprez. Wszystkie odcinki cyklu są dostępne na stronie www.rzeszow.tvp.pl oraz w serwisach społecznościowych stacji. 
Źródło: Materiały prasowe
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.