Dzisiaj jest: 17.7.2018, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

„Lato w regionach” w Jaśle i Rzeszowie [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
„Lato w regionach” w Jaśle i Rzeszowie [ZDJĘCIA]

Mimo kończących się wakacji twórcy programu „Lato w regionach” nie zwalniają tempa. W sobotę 26 sierpnia ekipa Telewizji Rzeszów z wozami transmisyjnymi odwiedzi Jasło, gdzie odbywać się będzie coroczna impreza Dni Wina. W niedzielę 27 sierpnia, po raz kolejny zawita do Rzeszowa, przekonując, że wolny czas warto spędzić w stolicy Podkarpacia.

 Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle to jedna z największych imprez winiarskich w Polsce. Jej XII edycja potrwa od 25 do 30 sierpnia. W sobotę na jasielskim Rynku, w miejscu głównych obchodów Dni Wina, powstanie plenerowe studio programu „Lato w regionach”. Jego gospodarze Anna Sabat i Adam Bienias przez cały dzień będą przyglądać się atrakcjom imprezy, takim jak koncerty, warsztaty, konkursy i wystawy produktów regionalnych. Wizyta ekipy „Lata w regionach” w Jaśle będzie także okazją do zaprezentowania widzom największych atrakcji turystycznych tego miasta. Twórcy programu, oprócz winnic, odwiedzą także tamtejsze Obserwatorium Astronomiczne, Muzeum Regionalne i Muzeum Lizaka.

W niedzielę odcinki „Lata w regionach” ponownie poświęcone będą atrakcjom stolicy województwa podkarpackiego. Tydzień temu, w TVP3 zaprezentowane zostały takie miejsca jak rezerwat przyrody Lisia Góra czy kąpielisko Żwirownia. Tym razem, program nadawany będzie „na żywo” z rzeszowskiego Rynku oraz z innych miejsc, gdzie jest gwarnie, wesoło i aktywnie. Gospodarze plenerowego studia Ilona Małek i Marcin Pawlak rozmawiać będą z władzami miasta, ludźmi sportu i kultury. W tym samym czasie amatorów aktywnego wypoczynku na terenie Rzeszowa poszukiwał będzie Mariusz Mendycki.

Koniec wakacji nie oznacza końca lata. We wrześniu, Telewizja Rzeszów z programem „Lato w regionach” odwiedzi m.in. Krosno i Zarszyn.


Odcinki programu „Lato w regionach” z Jasła w sobotę 26 sierpnia w TVP3 i TVP3 Rzeszów o godz. 13.55, 15.30, 16.55, 17.30, 19.15 i 19.00.

Odcinki z Rzeszowa w niedzielę 27 sierpnia w TVP3 i TVP3 Rzeszów o godz. 11.15, 13.10, 13.50, 17.30, 17.55 i 18.15.

Programy z cyklu „Lato w regionach” można oglądać także na smartfonach i tabletach przez mobilną aplikację TVP Stream, na stronie www.rzeszow.tvp.pl oraz na profilach społecznościowych TVP3 Rzeszów. 
Źródło: Materiały nadesłane
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.