Dzisiaj jest: 22.6.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Oświadczył rodzinie, że chce popełnić samobójstwo. Odnaleźli go policjanci

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Oświadczył rodzinie, że chce popełnić samobójstwo. Odnaleźli go policjanci

Sanoccy policjanci prowadzili poszukiwania mężczyzny, który wyszedł z domu z zamiarem odebrania sobie życia. Funkcjonariusze odnaleźli zaginionego kilkaset metrów od miejsca zamieszkania i przekazali sanitariuszom. Mężczyzna trafił do szpitala.

O zaginięciu mężczyzny policjanci zostali poinformowani wczoraj. 58-latek wyszedł z domu około godz. 14, informując rodzinę, że ma zamiar odebrać sobie życie. Sprawa była poważna, gdyż już wcześniej próbował targnąć się na własne życie. Poszukiwania mężczyzny przez członków rodziny nie dały rezultatów, dlatego żona o zaginięciu 58-latka powiadomiła Policję.
 
Funkcjonariusze przeszukali okoliczne zarośla i pomieszczenia gospodarcze, jednak mężczyzny tam nie było. Poszukiwania prowadzone były także w okolicach lasu oraz w kierunku sąsiedniej miejscowości.


Około godz. 19.30, kilkaset metrów od miejsca zamieszkania, policjanci zauważyli idącego poboczem mężczyznę. Po podejściu bliżej funkcjonariusze rozpoznali w nim zaginionego. 58-latek został przekazany pod opiekę załodze karetki pogotowia, a następnie przewieziony do szpitala.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.