Dzisiaj jest: 21.4.2018, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Policjant jechał na służbę. Po drodze zatrzymał pijanego kierowcę

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Policjant jechał na służbę. Po drodze zatrzymał pijanego kierowcę

Policjant ruchu drogowego w Ustrzykach Dolnych, jadąc do służby, zatrzymał 51-letniego kierowcę, który swoją jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w środę przed godz. 12. Policjant ruchu drogowego ustrzyckiej komendy jechał do służby, gdy w Ustrzykach Dolnych na ul. Fabrycznej zobaczył pojazd, który wymusił pierwszeństwo, a styl jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Kierujący jechał tzw. zygzakiem. Funkcjonariusz, mając na uwadze bezpieczeństwo innych użytkowników drogi, wyprzedził samochód i zajechał mu drogę, zmuszając go do zatrzymania się.

Wezwany na miejsce patrol sprawdził stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że 51-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego kierował mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełniony czyn odpowie przed sądem.


Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o powstrzymywanie się od spożywania alkoholu i jazdy pod jego wpływem. Ryzyko spowodowania wypadku przez kierującego pod wpływem alkoholu jest duże i często staje się przyczyną wielu tragedii.
Źródło: KPP Ustrzyki Dolne
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.