Dzisiaj jest: 22.6.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Odpowie za posiadanie 730 gramów marihuany [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Odpowie za posiadanie 730 gramów marihuany [ZDJĘCIA]

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu znaleźli ponad 730 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości niedozwolonych środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie podejrzanego i zabezpieczenie narkotyków, które tym samym znikną z rynku, było wynikiem pracy policjantów z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Uzyskali oni informację o mieszkańcu Rzeszowa, który mógł posiadać znaczne ilości marihuany. Podejrzewanym był 36-letni mężczyzna. Zebrane przez funkcjonariuszy informacje wskazywały, że jest on bardzo ostrożny i nikomu obcemu drzwi do mieszkania nie otwiera, podaje również inny adres zamieszkania.

W związku z tym policjanci obserwowali jego mieszkanie i zatrzymali mężczyznę gdy z niego wyszedł. Mężczyzna próbował bezskutecznie uciekać, stawiał również opór przy zatrzymaniu.

Podczas przeszukania mieszkania, policjanci znaleźli znaczne ilości suszu roślinnego przechowywanego w wiaderkach i słoiku. Część zapakowana była w większe i mniejsze woreczki foliowe. Policjanci znaleźli również młynki do rozdrabniania suszu.


Po przewiezieniu do komendy mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci wstępnie przebadali zabezpieczony susz potwierdzając, że jest to marihuana, w ilości ponad 730 gramów. Z takiej ilości narkotyków można przygotować nawet 1000 porcji narkotyku o rynkowej wartości ok. 25 tys. złotych.

Teraz sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowego. Zebrany materiał dowodowy przekazali do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, które wszczęła w tej sprawie śledztwo. Prokurator przesłuchał 36-latka i przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zastosował również wobec niego dozór policji. 
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
  • maryśka
    ciekawe kto go sprzedał bo od tak policja sobie nie chodzi i nie znajduje takich ilości
    gośc / 2017-03-27 02:11 12 [+] 41 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.