Dzisiaj jest: 24.3.2019, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

W sobotę koncert Mateusz Mijal & Liber w Sanoku

Dodano: 3 lata temu
Redakcja poleca!
W sobotę koncert Mateusz Mijal & Liber w Sanoku

16 lipca, w przeddzień Jarmarku Ikon na sanockim Rynku wystąpią wspólnie Mateusz Mijal & Liber. Koncert zaplanowano na godzinę 20.30. Wcześniej o godzinie 19.00 na scenie pojawi się Sylwia Piotrowska z zespołem.


16 lipca 2016 r. (sobota)
Rynek w Sanoku
19.00: Koncert – Sylwia Piotrowska z zespołem
20.30: Koncert – Mateusz Mijal & Liber
wstęp wolny

Mateusz Mijal to młody wokalista, urodzony w 1986 roku w Jaśle. Choć ukończył tam szkołę podstawową i gimnazjum, jego cała późniejsza kariera muzyczna związana była ściśle z Krakowem. Mateusz od najmłodszych lat brał udział w licznych konkursach i festiwalach młodych talentów. Ukończył krakowską Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w klasie trąbki. Następnie – już od osiemnastego roku życia – brał udział w nagraniach studyjnych sekcji dętej zespołu Ich Troje. Potem, przez niedługi czas, był wokalistą zespołu Skangur. Pod koniec pierwszej dekady XXI wieku rozpoczął współpracę z zespołem Dukat, by później dołączyć do grupy Chłopacy.W 2012 roku Mateusz Mijal, w duecie z raperem Liberem stworzył utwór „Winny”. Następnie był singiel „Coś na później”. Kolejną propozycją Mateusza Mijala był utwór „Niech się ludzie śmieją”, którego autorem tekstu jest Wojciech Łuszczykiewicz z zespołu Video. Na chwilę obecną utwór ma prawie siedem milionów odsłon.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.