Dzisiaj jest: 21.11.2019, imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Kolizja w Postołowie z udziałem 5 osób

Dodano: 3 lata temu
Redakcja poleca!
Kolizja w Postołowie z udziałem 5 osób

Kierujący pojazdem marki Citroen nie zachował należytej ostrożności podczas wyprzedzania w wyniku czego, stracił panowanie nad pojazdem. Samochód przewrócił się i uderzył w drzewo. Kierowca był trzeźwy.

W niedzielę ok. godz. 11 w miejscowości Postołów doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń wynika, że kierujący citroenem jechał w kierunku Leska z czwórką pasażerów. Podczas wyprzedzania, w wyniku niezachowania ostrożności stracił panowanie nad samochodem. Pojazd zjechał z jezdni, wjechał do przydrożnego rowu, przewrócił się i uderzył w drzewo. 


 
Policjanci na miejscu zdarzenia przebadali mieszkańca powiatu brzozowskiego na zawartość alkoholu w organizmie, był trzeźwy.  Kierowca jak i pasażerowie nie odnieśli poważniejszych obrażeń.
Źródło: KPP Lesko
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.