Dzisiaj jest: 22.2.2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Czy ktoś ją widział? Policja poszukuje zaginionej Wiktorii Lech

Dodano: 4 lata temu
Redakcja poleca!
Czy ktoś ją widział? Policja poszukuje zaginionej Wiktorii Lech

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie prowadzą poszukiwania zaginionej Wiktorii Lech. Zaginiona 12-latka w dniu 14 listopada 2015 r. około godz. 11.30 opuściła placówkę wychowawczą w Miejscu Piastowym i do dziś nie nawiązała kontaktu z opiekunami ani z rodziną.

Rysopis: wzrost  około 175 cm, waga 55 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, długie, oczy szaro-zielone. Dziewczyna ubrana była w czarną skórzaną kurtkę, białe buty sportowe. Nosi okulary w ciemnych oprawkach.


 
Informacje: Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować całodobowo do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie  tel. (13) 43 29 310 lub na telefon alarmowy Policji 997.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.