To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Burmistrza Brzozowa oraz Proboszcza Parafii w Brzozowie, po raz kolejny zgromadziło miłośników muzyki, która porusza serca i pozwala na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu.
Koncert inauguracyjny zachwycił publiczność pięknem organowych brzmień i chóralnego śpiewu. Wystąpili prof. Andrzej Chorosiński (organy) z Warszawy oraz Chór "Michael" z Kańczugi. Wspaniałe wykonania stworzyły niezwykłą atmosferę modlitwy, refleksji i artystycznych wzruszeń.
Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne festiwalowe spotkania:
21 czerwca
6 sierpnia
Niech te wyjątkowe koncerty będą okazją do spotkania z piękną muzyką, chwilą zadumy i niezapomnianymi emocjami. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości do udziału w kolejnych wydarzeniach festiwalowych!
Całość poprowadziła Agnieszka Adamska, kustosz Muzeum Regionalnego im. Adama Fastnachta w Brzozowie.
Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne festiwalowe spotkania:
21 czerwca
Bogdan Narloch (Szczecin/Koszalin)- organy
Roman Gryń (Poznań)- trąbka
6 sierpnia
Wacław Golonka (Kraków) - organy
Beata Kraska-Kosiara(Kraków/Rzeszów) - sopran
Niech te wyjątkowe koncerty będą okazją do spotkania z piękną muzyką, chwilą zadumy i niezapomnianymi emocjami. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości do udziału w kolejnych wydarzeniach festiwalowych!








