Dzisiaj jest: 15.8.2020, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

KONCERT: Wicked Heads w Krośnie [FILM]

Dodano: 5 lat temu
Redakcja poleca!
KONCERT: Wicked Heads w Krośnie [FILM]

Bar Monika zaprasza na spotkanie z zespołem Wicked Heads. Koncert laureata XII edycji Galicja Blues Festival odbędzie się w sobotę 7 listopada, o godzinie 20:00. Wstęp 15 złotych, rezerwacja tel.: 13 43 217 32

Wicked Heads - Grupa powstała w 2013 roku z inicjatywy muzyków zespołu Dr Zoydbergh, gitarzysty i kompozytora grupy Jacka Bilińskiego, basisty Mariusza Wróblewskiego oraz perkusisty Wojtka Siatkiewicza. Skład zespołu uzupełniła wokalistka o elektryzującym głosie, autorka tekstów Kasia Miernik. Wicked Heads jest laureatem głównej nagrody ogólnopolskiego festiwalu Bluesroads 2015, którego jury, pod przewodnictwem Wojciecha Waglewskiego, wyróżniło także Jacka Bilińskiego i Mariusza Wróblewskiego, jako najlepszych muzyków festiwalu. Tego samego roku Wicked Heads wygrał VI -tą edycję konkursu Megafon 2015 organizowanego przez Radio Kraków. Zespół jest także zdobywcą wyróżnienia na jubileuszowej 10 tej edycji Rybnik Blues Festival 2014. W trakcie XII edycji Galicja Blues Festival, zespół zgarnął Grand Prix festiwalu oraz Nagrodę Publiczności. 
 

Grupa ma na swoim koncie bardzo ciepło przyjętą przez krytykę oraz publiczność EP – kę, a także kilka singli, w tym utwór Choices, zauważony i doceniony przez jeden z zagranicznych portali zajmujących się sztuką związaną z kultowym serialem Twin Peaks.
Piotr Metz o muzyce zespołu napisał:  Tak naprawdę kilkakrotne przesłuchanie tych utworów to jeszcze mało. Tam się tak strasznie dużo dzieje. Jest taka atmosfera, jakby to była ścieżka dźwiękowa mocno pojechanego filmu.

Wicked Heads
Bar Monika
Krosno, ul. Grodzka 17
7 listopada (sobota) godz. 20.00
Wstęp 15 zł; rezerwacja 13 43 217 32
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.