Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

58-letni mieszkaniec Krosna groził, że odkręci gaz i wysadzi budynek

Dodano: 4 lata temu
Redakcja poleca!
58-letni mieszkaniec Krosna groził, że odkręci gaz i wysadzi budynek

Policjanci interweniowali wobec 58-letniego krośnianina, który groził wysadzeniem budynku. Mężczyzna zabarykadował się w swoim mieszkaniu, usiadł na parapecie grożąc, że skoczy. Został obezwładniony, trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem. Krośnieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków mieszkalnych, na klatce schodowej przebywa mężczyzna, który zachowuje się niebezpiecznie. Grozi, że wysadzi swoje mieszkanie.

Ten człowiek na widok policjantów zamknął się w swoim mieszkaniu. W obawie o bezpieczeństwo mieszkańców zdecydowano o wyważeniu drzwi. Strażacy i policjanci weszli do środka, by uniemożliwić mu odkręcenie gazu. W tym samym czasie mężczyzna usiadł na parapecie okna i groził, że skoczy z wysokości czwartego piętra.


 
Kontakt z mężczyzną był utrudniony, nie reagował na słowa funkcjonariuszy. Zdecydowano o wykorzystaniu policyjnych negocjatorów, a pod oknem rozłożono skokochron. Działania trwały do późnego wieczora, do chwili, gdy policjanci wykorzystując moment nieuwagi obezwładnili mężczyznę i ściągnęli go z parapetu. Mieszkaniec Krosna został przewieziony do szpitala.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.