Dzisiaj jest: 25.11.2020, imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Wyłoniono zwycięzców konkursu "Bezpieczne Wakacje 2015" [ZDJĘCIA]

Dodano: 5 lat temu
Redakcja poleca!
Wyłoniono zwycięzców konkursu "Bezpieczne Wakacje 2015" [ZDJĘCIA]

Wczoraj w brzozowskiej komendzie zebrała się komisja konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2015", która wyłoniła najlepsze spośród nadesłanych prac. W konkursie wzięło udział 22 szkoły. Łącznie wpłynęło 179 prac plastycznych. Zwycięzcy będą reprezentować powiat brzozowski na szczeblu wojewódzkim.

Wczoraj, około godz. 13 w brzozowskiej komendzie zebrała się komisja konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2015”. Jest on skierowany do dzieci i młodzieży. Podstawowym celem tego konkursu jest promowanie bezpiecznych zachowań oraz form spędzania wolnego czasu w okresie wakacji. W tegorocznym konkursie udział wzięło 22 szkoły podstawowe i gimnazjalne z terenu powiatu brzozowskiego. Łączenie nadesłano 179 prac. Były one oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 7-9 lat; 10-12 lat; 13-15 lat. Z każdej grupy zostały wyłonione trzy zwycięskie prace.

Komisja wyłoniła  najbardziej pomysłowe, oryginalne i pracochłonne prace plastyczne. W skład komisji weszli: Katarzyna Wawrzkowicz -Wydział Oświaty Rozwoju Regionalnego i Promocji  Powiatu, Nina Jantosz - Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Małgorzata Szpiech - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzozowie - Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia oraz mł. insp. Mariusz Skiba - I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie, Maria Wolińska-Fil i Krystyna Fal – Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie. 

Laureatami konkursu zostali:

I kategoria 7-9 lat:

1. Izabela Kożokar - Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie  
2. Jakub Dobrowolski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie 
3. Norbert Florek - Zespół Szkół we Wzdowie

II kategoria 10- 12 lat:

1. Milena Pempuś - Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie
2. Magdalena Obłój - Szkoła Podstawowa nr 2 w Domaradzu  
3. Bartłomiej Chyłek - Zespół Szkół w Baryczy

III kategoria 13-15 lat:

1. Marzena Duda - Gimnazjum nr 1 w Izdebkach 
2. Dominika Krupa - Gimnazjum w Domaradzu
3. Adrian Obłój - Gimnazjum w Domaradzu


Przyznano również po trzy wyróżnienia z każdej kategorii za pomysłowość i oryginalność wykonania. Wśród wyróżnionych znalazła praca: Bartłomieja Frańczak ze Szkoły Podstawowej nr 1 Brzozowie, Karoliny Wojtan ze Szkoły Podstawowej w Bliznem, Oliwii Pawlikowskiej z Zespołu Szkół w Niebocku, Malwiny Prajsnar z Zespołu Szkół w Jabłonicy Polskiej, Aleksandry Herbut ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Izdebkach, Kingi Fil ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Izdebkach, Patrycji Szmyd z Gimnazjum nr 1 w Brzozowie, Jakuba Bober z Gimnazjum nr 1 w Brzozowie oraz Aleksandry Zubel z Zespołu Szkół nr 1 w Humniskach.

Teraz zwycięskie prace zostaną przesłane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, gdzie wezmą udział w konkursie na szczeblu wojewódzkim. Życzymy im powodzenia.
 
Źródło: KPP Brzozów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.