Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Utrudnienia w ruchu na drodze relacji Święcany - Lisów

Dodano: 4 lata temu
Redakcja poleca!
Utrudnienia w ruchu na drodze relacji Święcany - Lisów

Od dzisiaj do 20 listopada br. zamknięta będzie droga relacji Święcany – Lisów. Na czas trwania robót ruch kołowy pojazdów będzie odbywał się objazdami.

W związku  z rozpoczęciem prac przy realizacji zadania pn. „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1828R Święcany – Lisów – I etap” nastąpi zmiana organizacji ruchu na drodze relacji Święcany – Lisów zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu.

Na czas trwania robót w godzinach od 7:00 do 19:00 droga zostanie całkowicie zamknięta. Ruch kołowy pojazdów będzie odbywał się objazdami. Do miejscowości Lisów będzie można dojechać przez Jabłonicę. Natomiast do Święcan objazd poprowadzony będzie przez Jabłonicę i przysiółek Ryczak.

W nagłych przypadkach wykonawca robót (firma Skanska S.A.) umożliwi przejazd służb ratunkowych oraz dojazd i dojście do posesji prywatnych i firm zlokalizowanych przy przebudowywanym odcinku drogi.


Utrudnienia w ruchu potrwają do dnia 20 listopada br. Termin zamknięcia drogi może ulec zmianie z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. O ewentualnych utrudnieniach w ruchu w kolejnych dniach będziemy informować na bieżąco.

Za utrudnienia na przebudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
Źródło: SP Jasło
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.