Dzisiaj jest: 22.2.2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Pijani rodzice opiekowali się czteroletnim chłopcem

Dodano: 4 lata temu
Redakcja poleca!
Pijani rodzice opiekowali się czteroletnim chłopcem

Policjanci z Mielca interweniowali wobec pijanych rodziców, którzy awanturowali się na ulicy. Osoby te miały pod opieką 4-letnie dziecko. Funkcjonariusze przekazali chłopca pod opiekę prababci. Sytuacją tej rodziny zajmie się sąd.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego patrolując ulice w centrum miasta zwrócili uwagę na osoby, które idąc chodnikiem awanturowały się. Kobiecie i mężczyznom towarzyszyło dziecko siedzące w wózku. Funkcjonariusze podjęli interwencję. 

Podczas legitymowania, wyczuli od tych osób woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwosci wykazało u 30-letniej matki 3 promile, u 26-letniego ojca ponad 2 promile. Chwilę później w tym miejscu pojawił się także dziadek 4-letniego chłopca. Okazało sie, że też jest nietrzeźwy. Policjanci ustalili, że jedyną osobą, która może przejąć opiekę nad dzieckiem jest prababcia chłopca. Funkcjonariusze przekazali czterolatka pod opiekę 66-letniej kobiety.


W tej sprawie toczy się postępowanie. Policjanci skierowali też do sądu wniosek do sądu o wgląd w sytuację rodzinną dziecka.
Źródło: KPP Mielec | fot.: pixabay
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.