Dzisiaj jest: 22.7.2024, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Wypadek w Olszanicy. Ciężko ranny kierowca seata przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie

Dodano: 9 lat temu
Redakcja poleca!
Wypadek w Olszanicy. Ciężko ranny kierowca seata przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Olszanicy. Kierujący pojazdem marki Iveco wyprzedzając kilka samochodów uderzył w osobowego seata, który wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia obrażenia odnieśli kierowca i pasażer seata.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 13 w miejscowości Olszanica. 22-letni mieszkaniec Rzeszowa jechał drogą publiczna z Ustrzyk Dolnych w kierunku Leska. Podczas wyprzedzania kilku pojazdów w miejscowości Olszanica zderzył się z jadącym w tym samym kierunku seatem, który wykonywał w tym czasie manewr skrętu w lewo. 

W wyniku zderzenia poważnych obrażeń głowy doznał kierowca seata 24-letni mieszkaniec Nowosielc Kozickich, który został przetransportowany śmigłowcem do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie. W pojeździe znajdował się również 48-letni mężczyzna, który z obrażeniami został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Lesku. Kierujący pojazdem marki Iveco w chwili wypadku był trzeźwy.

 

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentacje fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.
Źródło: KPP Lesko