Dzisiaj jest: 22.7.2024, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Złodziej ukradł dzieciom trampolinę!

Dodano: 9 lat temu
Złodziej ukradł dzieciom trampolinę!

Lescy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież trampoliny z prywatnej posesji. Dzięki szybkiej reakcji właściciela, skradziony sprzęt został odzyskany, zaś sprawca przestępstwa trafił do policyjnego aresztu.

W niedzielny wieczór, z prywatnej posesji w miejscowości Glinne skradziono trampolinę. Właściciel zauważył jej brak i wraz z synem zaczął szukać sprawców kradzieży. Gdy usłyszeli hałas dobiegający od strony ulicy natychmiast udali się w tamtym kierunku. Na miejscu zastali dwóch mężczyzn, którzy rozmontowywali skradzioną trampolinę. Jednemu z nich udało się uciec ale drugi został ujęty. Właściciel natychmiast poinformował Policję. Po przybyciu policjanci ustali, że 27-letni mieszkaniec Leska wraz z kolegą wynieśli z posesji trampolinę z zamiarem jej sprzedaży.
 
W wyniku prowadzonych czynności policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę. Jak się okazało, był nietrzeźwy. Urządzenie wskazało ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Ponieważ okazało się, że wartość trampoliny przekracza 500 zł, sprawcę czeka teraz odpowiedzialność za przestępstwo.


Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za kradzież 27-latkowi grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
Źródło: KPP Lesko