Dzisiaj jest: 22.2.2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Koncert charytatywny dla Sebastiana

Dodano: 4 lata temu
Redakcja poleca!
Koncert charytatywny dla Sebastiana

5 września w Restauracji Parkowa 7 w Krośnie odbędzie się koncert mający na celu zebranie środków na rehabilitację chorego na parkinsona Sebastiana Gałuszkę. Sebastian Gałuszka od 26 roku życia cierpi na parkinsona. W wyniku choroby jego stan zdrowia z każdym dniem się pogarsza. Potrzebna jest niezbędna ale kosztowna rehabilitacja. Właściciel Restauracji Parkowa postanowił zorganizować wydarzenie, które pozwoli w pewnym stopniu zasilić środki finansowe niezbędne do leczenia Sebastiana. Miesięczny koszt rehabilitacji to ok. 800 zł.

Podczas wydarzenia wystąpią:
 

The Friends - znana grupa z Krosna, wykonująca klasyczne kawałki rock'n'rollowe jak i własne, stylizowane na złote lata mocnego uderzenia. Zespół zdobył wiele nagród a w czerwcu 2015 roku wydał debiutancką płytę "Rozkręć się mała". W The Friends występują: Bartek Bykowski, Jakub Chodyniecki, Paweł Kafel, Mateusz Kapitan oraz Jakub Nycz.
 

A Gdzie To Dawniej Stroiło - folkowo-rockowa grupa wykonuje piosenki, które dawniej i obecnie wykonuje się na łemkowynie. Ich utwory mają jednak zupełnie nowe aranżacje a niejednokrotnie nazywani się rockowym zespołem folkowym. W skład zespołu wchodzą dwie łemkinie: Anna Romańczak- Polańska oraz Sabina Romańczak. Muzyczną stroną zajęli się: Bartek Bykowski, Staszek Grela, Jakub Chodyniecki i Przemek Polański. We wrześniu grupa wyda swój debiutancki krążek.

5 września (sobota), godzina 19.00, Restauracja Parkowa, Krosno, ul. Parkowa 7, cena biletu – 10 zł
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.