Dzisiaj jest: 1.3.2024, imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy

Toyota w Sanoku potrąciła 34-latka

Dodano: 9 lat temu
Redakcja poleca!
Toyota w Sanoku potrąciła 34-latka

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z ul. Lisowskiego w Sanoku. Kierująca pojazdem marki Toyota potrąciła rowerzystę . W wyniku zdarzenia 34-latek jadący jednośladem doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 13 na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z ul. Lisowskiego w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Toyota, 39-letnia mieszkanka powiatu sanockiego skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w przeciwnym kierunku rowerzyście, wskutek czego doszło zderzenia pojazdów.
 
Kierujący jednośladem następnie uderzył w stojący na skrzyżowaniu samochód marki Volkswagen. W wyniku uderzenia 34-letni rowerzysta doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.
 
Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 
Zebrany na miejscu zdarzenia materiał dowodowy posłuży policjantom do ustalenia dokładnych przyczyn i przebiegu wypadku drogowego.
Źródło: KPP Sanok