Dzisiaj jest: 24.6.2024, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Blizne: Zderzenie trzech aut na drodze wojewódzkiej. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala [ZDJĘCIA]

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Blizne: Zderzenie trzech aut na drodze wojewódzkiej. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala [ZDJĘCIA]

Niezachowanie bezpiecznej odległości było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj, po godzinie 12 w Bliznym, na drodze wojewódzkiej nr 886. Sprawca został ukarany mandatem.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj, po godzinie 12, w miejscowości Blizne. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci z brzozowskiej drogówki, to kierujący mercedesem, 44-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, jadąc w kierunku Brzozowa, uderzył w tył audi, którym kierował 19-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Następnie w wyniku siły uderzenia audi uderzyło jeszcze w skodę, którą kierował 43-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Na skutek tego do szpitala zostały przetransportowane dwie pasażerki skody, pozostałym pasażerom pojazdów nic się nie stało. Na szczęście po przeprowadzonych badaniach okazało się, że odniesione obrażenia nie są dla nich groźne.

Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz załogi karetek pogotowia. Na czas ich pracy wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia trwały około 2 godzin.

Kierujący pojazdami byli trzeźwy. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.
Źródło: KPP Brzozów