Dzisiaj jest: 8.12.2021, imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

Zwariowany Komisariat w Sanoku

Dodano: 8 lat temu
Zwariowany Komisariat w Sanoku

Pełna humoru i absurdu komedia z piosenkami, w gwiazdorskiej obsadzie, ukazująca wydarzenia kilku dni pracy policjantów w przygranicznym miasteczku.

Zapraszamy na spektal który odbędzie się 04.11.2013 godzina 18:30 SANOCKI DOM KULTURY (telefon organizatora: 535 347 149)

Cena biletów: 65 zł i 70 zł

O Spektaklu:


Pełna humoru i absurdu komedia z piosenkami, w gwiazdorskiej obsadzie, ukazująca wydarzenia kilku dni pracy policjantów w przygranicznym miasteczku.

Bohaterów sztuki charakteryzuje alogika myślenia, która powoduje całkowity nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. W formie jest to bardziej spektakl kabaretowy niż klasyczna komedia.

Komendant Obracaj, jest najstarszy stażem w komisariacie, trochę megaloman, często cytuje znane przysłowia zmieniając ich kontekst.

Zazdrosny o żonę, również policjantkę Ziutę Kwas-Obracaj, podejrzewa ją o romans z agentem Tomkiem, karnie przeniesionym z CBA za nieudane operacje specjalne. Aspirant Warzecha, który próbuje naprawić swoją złą reputację pijaka, wykonuje zadania specjalne, między innymi poszukując w terenie iluzjonisty z "żółtym ptakiem".

Komisariat odwiedzają, minister resortu z małżonką, generał policji a co wyniknie z tej wizyty, zobaczycie Państwo sami. Wartka akcja, przezabawne dialogi, i absurdalne sytuacje nie pozwolą widzom na sekundę nudy.

Zapraszamy na terapię śmiechem!

AUTOR:
 

LESZEK KWIATKOWSKI 

OBSADA:

DARIUSZ GNATOWSKI
TADEUSZ ROSS
MICHAŁ MILOWICZ
JACEK FEDOROWICZ
JACEK KAWALEC
ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI
PIOTR PRĘGOWSKI
ZBIGNIEW LESIEŃ
EWA KUKLIŃSKA
SYLWESTER MACIEJEWSKI
MACIEJ LUŚNIA
JULITA KOŻUSZEK
VIOLA ARLAK
WALDEMAR OCHNIA

Źródło: zwariowanykomisariat.info
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.