Dzisiaj jest: 24.6.2024, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Zderzenie drogowe na ul. Łańcuckiej w Przeworsku [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Zderzenie drogowe na ul. Łańcuckiej w Przeworsku [ZDJĘCIA]

Jedna osoba została przewieziona do szpitala w wyniku zderzenia pojazdów na ul. Łańcuckiej w Przeworsku. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący volkswagenem, skręcając w lewo nie upewnił się, co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru i doprowadził do zderzenia z motocyklistą.

W sobotę policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło, po godz. 22 na ul. Łańcuckiej w Przeworsk. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 83-letek kierujący pojazdem marki Volkswagen podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka motocyklistą.

Kierujący motocyklem 19-letni mieszkaniec gminy Przeworsk z obrażeniami został przetransportowany do przeworskiego szpitala. Badania na zawartość alkoholu wykazały, że kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.
 
Źródło: KPP Przeworsk