Dzisiaj jest: 31.5.2023, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

XX Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!
XX Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Zapraszamy właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XX Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.
 

Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne realizowany jest od 2003 roku w ramach działań na rzecz zmniejszenia liczby wypadków i chorób zawodowych rolników.
 

Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. Skierowany jest do właścicieli gospodarstw indywidualnych, z których przynajmniej jeden z właścicieli jest objęty ubezpieczeniem społecznym rolników. Udział w Konkursie mogą wziąć zarówno duże, jak i małe gospodarstwa rolne.
 

Uczestnicy Konkursu mają okazję do zaprezentowania swojego miejsca pracy i osiągnięć zawodowych, zdobycia cennych nagród, a przede wszystkim poddania swojego gospodarstwa profesjonalnemu audytowi bezpieczeństwa pracy, który wykonują komisje konkursowe. Podczas eliminacji sprawdzą one, czy w ocenianym gospodarstwie stosowane są w praktyce zasady ochrony zdrowia i życia, a także czy wyeliminowane zostały w nim zagrożenia wypadkowe.
 

Ważne terminy: 21.04.2023 r. – upływa termin zgłaszania udziału w Konkursie do PT KRUS w Brzozowie, ul. Legionistów 4, 36-200 Brzozów
 

30.06.2023 r. – zakończenie etapu wojewódzkiego
10-28 lipca 2023 r. – wizytacja gospodarstw finałowych (termin może ulec zmianie).
 

W załączeniu:

  1. Regulamin
  2. Formularz zgłoszeniowy
Źródło: UM Brzozów / KRUS Brzozów