Dzisiaj jest: 1.3.2024, imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy

Włamali się do jednej z sanockich firm i ukradli sejf. Zostali aresztowani na trzy miesiące

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Włamali się do jednej z sanockich firm i ukradli sejf. Zostali aresztowani na trzy miesiące

Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do jednej z sanockich firm i kradzież sejfu. W środku znajdowały się pieniądze i dokumenty. W wyniku podjętych czynności, funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyźni decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Do włamania doszło w ubiegłym tygodniu, z wtorku na środę, w Sanoku. Sprawcy pokonując zabezpieczenia, weszli do wnętrza jednej z sanockich firm i ze środka zabrali sejf, który był przymocowany do ściany. Znajdowały się w nim pieniądze i dokumenty. Następnie uciekli.
 

Zabezpieczone ślady oraz zebrany materiał dowodowy pozwoliły na zatrzymanie sprawców. Złodziejami okazali się 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego oraz 33-letni mieszkaniec powiatu leskiego, który działał w recydywie. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Skradzione mienie zostało częściowo odzyskane.
 

W niedzielę odbyło się posiedzenie sądu. Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. O wysokości kary dla włamywaczy zdecyduje sąd.

Źródło: KPP Sanok