Dzisiaj jest: 27.1.2023, imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława

Andrzejki dla Seniorów [ZDJĘCIA]

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!
Andrzejki dla Seniorów [ZDJĘCIA]

W niedzielny wieczór 20 listopada br. blisko setka Seniorów bawiła się na Andrzejkach zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie.

Gośćmi honorowymi wydarzenia byli: burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, poseł na Sejm RP Adam Śnieżek, starosta brzozowski Zdzisław Szmyd oraz Jerzy Ferdynand Adamski dyrektor biura poselskiego posła do Parlamentu Europejskiego Bogdana Rzońcy i zarazem dyrektor Muzeum Regionalnego im. Adama Fastanchta w Brzozowie.
 

Przybyłych gości przywitała Agnieszka Wójcik, po czym część artystyczną imprezy otworzył występ dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Brzozowie, które w ciekawym programie zaprezentowały swoje przywiązanie i miłość do starszego pokolenia oraz Ojczyzny. Następny był występ grupy dziewczyn z formacji tanecznej TAMITU, działającej przy Brzozowskim Domu Kultury, które zaprezentowały zebranym kilka interesujących układów tanecznych.


Po zakończeniu pierwszej części spotkania, rozpoczęto zabawę taneczną przy dźwiękach klasycznych utworów wykonanych przez zespół Calvados.
 

Organizatorami imprezy byli: Burmistrz Brzozowa oraz Brzozowski Dom Kultury.
 

Składamy serdeczne podziękowania sponsorom wydarzenia, firmom: Gran-Pik Liwocz oraz Woda Źródlana Iwoniczanka. Ponadto słowa wdzięczności kierujemy do Pani kierownik WTZ Barbary Duplagi oraz pracowników wspomnianej instytucji za przygotowanie potraw, a także sołtysowi sołectwa Przysietnica Krzysztofowi Zublowi za użyczenie materiałów do udekorowania sali.

Źródło: UM Brzozów